ФСС Биологически Факултет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на Факултетния Студентски Съвет на Биологически Факултет, СУ
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 още клубове

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Sava Hristov

Sava Hristov


Брой мнения : 20
Join date : 23.03.2009
Age : 35

още клубове Empty
ПисанеЗаглавие: още клубове   още клубове EmptyСря Апр 08, 2009 4:51 pm

аз в такъв случай смятам, че трябва да има и клуб по шах, една фитнес зала, клуб за настолни игри, моделиране на самолетчета, корабчета и .... абе да има повече места за общуване освен кръчмата (чучулига).

ама т'ва сериозно Smile т.е. ако някое от предложенията горе ви допада, да вакараме една анкета, или давайте още идеи Smile
Върнете се в началото Go down
Hristina Shishkova
Admin
Hristina Shishkova


Брой мнения : 40
Join date : 20.03.2009
Age : 35
Местожителство : Sofia

още клубове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: още клубове   още клубове EmptyСря Апр 08, 2009 9:04 pm

За настолните игри ме заинтересова, не знам колко хора от бф, са запознати със ролевите игри, но ги намирам за добър вариант за развиване на въображението. Забелязала съм, че има студенти и от други факултети, които по приятелски си се събират.
Иначе имам идея да измислим някакво състезание с научна насоченост. Идеята да е от типа на Мюзик Айдъл в началния му вариант, където по-опитни и доказали се певци подпомагаха младите да се подготвят.
При нас обаче да е като вариант, преподаватели и заинтересовани студенти, да помогнат, като сформират да кажем екип на всеки участник. Той ще трябва да изготви някакъв реферат или дори научна работа. Проблемът на събития като Фейм Лаб например, е че разчита на вече готови кадри да се изявят. При нас ще има подбор на потенциални такива, които ние да научем и да подпомогнем. Не съм още твърде наясно с идеята как да я формулираме, но мисля, че с едно по-старателно замесляне, бихме могле да отидем далеч. Още повече, че можем да осигурим някоя интересна награда с финансиране от СС на СУ.
Да обсъдим нещата?
Върнете се в началото Go down
https://fssbf.bulgarianforum.net
Sava Hristov

Sava Hristov


Брой мнения : 20
Join date : 23.03.2009
Age : 35

още клубове Empty
ПисанеЗаглавие: добре звучи   още клубове EmptyСря Апр 08, 2009 10:14 pm

ами ще трябва да го пообмислим, ама е офертно и сиугрно ще е забавно Smile тва с наградите, ме дразни, че ако няма награди, няма инициатива... аз викам просто да им направим едно табло на славата със снимки и заслуги Smile ква по голяма награда !?! !?!?
Върнете се в началото Go down
Hristina Shishkova
Admin
Hristina Shishkova


Брой мнения : 40
Join date : 20.03.2009
Age : 35
Местожителство : Sofia

още клубове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: още клубове   още клубове EmptyСря Апр 08, 2009 11:47 pm

Може, може, но предвид заетостта, можем да се помъчим да изкрънкаме нещо, нали тея пари и бюджети идват от нашия джоб и са за нас?!
Върнете се в началото Go down
https://fssbf.bulgarianforum.net
Sponsored content





още клубове Empty
ПисанеЗаглавие: Re: още клубове   още клубове Empty

Върнете се в началото Go down
 
още клубове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ФСС Биологически Факултет :: Проекти и предложения :: Предложения-
Идете на: