ФСС Биологически Факултет
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Форум на Факултетния Студентски Съвет на Биологически Факултет, СУ
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Магистърски програми - представяне

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Ива Дойчева

Ива Дойчева


Брой мнения : 18
Join date : 27.03.2009
Местожителство : София

Магистърски програми - представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Магистърски програми - представяне   Магистърски програми - представяне EmptyСря Апр 29, 2009 6:25 pm

Здравейте! Smile
Имам идея да организираме представяне на магистратурите от различните катедри за студентите. Целта е да се запознаем със съществуващите такива, да разберем как се кандидатства в тях, какво конкретно се учи, какво можем да работим след това с нея и къде. Мисля, че ще бъде полезно за студентите от всички специалности, както за четвъртокурсниците, така и за по-малките, може да им помогнем да се ориентират из дебрите на биологията Smile и конкретно да се насочат към някоя област, ако все още търсят желаното звено. Smile Аз предлагам представянето да се прави от ръководещия магистърската програма или преподавател в нея, заедно с асистент и обучаващ се магистър. Може да се направи представяне с презентация, изобщо трябва да заинтригуваме колегите, а също така ще стимулираме въпроси, ако нещо от представянето не е станало ясно. Smile Ако сте съгласни, мисля да представим предложението и пред декана и да направим постъпки към осъществяването му, за да имат време преподавателите да се подготвят, да се насрочи удобно време (ден, два, защото магистратурите са повечко) и да разпространим информацията. Smile
Върнете се в началото Go down
Ivaylo Yotinov

Ivaylo Yotinov


Брой мнения : 11
Join date : 29.03.2009

Магистърски програми - представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистърски програми - представяне   Магистърски програми - представяне EmptyСря Апр 29, 2009 7:38 pm

Напълно подкрепям идеята! Ще направя всичко възможно за да помогна да се осъществи това предложение.
Върнете се в началото Go down
Elena Kutsarova




Брой мнения : 6
Join date : 23.03.2009

Магистърски програми - представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистърски програми - представяне   Магистърски програми - представяне EmptyСря Апр 29, 2009 8:42 pm

И аз мисля, че е много добра идеята. По този повод моя колежка ме помоли да съдействам за представяне на избираемите курсове. За нас вече няма значение, ние всичко сме си избрали на сляпо, но за тези, които са първи, втори курс е важно. Може би всеки преподавател, водещ избираем курс да напише един параграф, какво съдържа курса и да има някъде написано името на преподавателя. Дори да не може да се промени в учебния пла, например да го имаме във фсс, за да може всеки да има достъп до тази информация, а не да се чудим как да разберем, да събираме мнения и да издирваме преподаватели, които нямат желание да обясняват на всеки отделно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магистърски програми - представяне Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магистърски програми - представяне   Магистърски програми - представяне Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магистърски програми - представяне
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Стипендиални обменни програми между България и Лихтенщайн, Норвегия и тн.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ФСС Биологически Факултет :: Проекти и предложения :: Предложения-
Идете на: